Teklif Formu2020-11-27T04:06:31+03:00
TEKLİF FORMU

Teklif formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz olarak, sizin için en doğru strateji ve fiyatı belirleyerek markanız için bir analiz oluştururuz. Ardından teklifimizi hazırlarız. Dilerseniz ajansımıza gelebilir, veya sizleri yerinizde ziyaret etmemiz için bizlere randevu verebilirsiniz. Birlikte çalışmak dileğiyle.

Telefon yoluyla size ulaşmamızı istiyorsanız, isteğe bağlı olarak bu kısmı doldurabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Web Tasarım Aşaması Nasıl İlerliyor ?2020-11-15T22:07:18+03:00

Markanız ile ilgili tüm gerekli bilgileri alabileceğimiz bir toplantı yaptıktan sonra tasarım aşamasına geçeriz. Yapılan tasarımı sizlere dijital ortamda sunarak onayınızı alırız. Tasarımlarımızın markaya özgün ve kreatif olmasına özen gösteririz. Daha sonra seçilen tasarımın kodlama ve yazlım işlemlerini, kontrol panelini ve içeriklerin girilmesi işlemlerini tamamlarız. Web siteniz yapım sürecindeyken demo bir link ile siteyi online olarak görüntüleme imkanı sunarız. Bu adımlardan sonra hosting kurulumlarını tamamlayarak yeni web sitesini son onayınızla yayına alırız.

Bir Web Tasarım Projesi Ne Kadar Sürer?2020-11-16T02:14:09+03:00

Web tasarım projelerinin süresi, yapılacak projenin tipi ve içindeki yoğunluğa göre belirlenir. Minimal kurumsal bir site ile, üyelikli girişleri veya detaylı bir yönetim paneline sahip olan bir web sitesinin yapım süresi aynı değildir.

Örnek vermek gerekirse kurumsal bir web sitesinin yaklaşık 2 hafta tasarımı, 2 hafta da yazılım işlemleri sürer. Ortalama 1 ayda projeniz yayına alınmış olur.

Web Sitelerinde Yönetim Paneli Var mı?2020-11-16T13:13:21+03:00

Evet. Yaptığımız web sitesindeki içeriklerinizi rahatça düzenleyebilir, haberlerinizi girebilir, görseller ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu şekilde web sitenizden alacağınız verimi en yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz. Unutmayın ki en güncel ve aktif siteler, her zaman arama motorlarında daha ön sıralarda yer alır.

Yaptığınız Siteler Mobil Uyumlu mu?2020-11-16T13:17:02+03:00

Günümüzde aksi düşünülemez. Teknolojinin gelişmesiyle akıllı telefonların hayatımızdaki yeri büyük önem kazandı. İstatistikler gösteriyorki, artık kullanıcıların ortalama %90’ı web sitesi ziyaretlerini akıllı telefonlardan yapıyor. Biz de, responsive mobil uyumlu siteler yaparak teknolojiyi güncel olarak takip ediyoruz.

Web Tasarımı Sonrası Teknik Destek Hizmetiniz Var Mı?2020-11-16T13:20:55+03:00

Evet. Teknik desteğin faydalı bir hizmet olduğu kesin. İsteğinize göre web siteniz yayına alındıktan sonra, teknik destek hizmeti verebiliyoruz. Sitedeki gerekli yazılım güncellemeleri, bakım çalışması, revizeler, sitenin belirli periyotlarda yedeğinin alınması vb. konularda sınırsız hizmet sağlıyoruz.

Prodüksiyon Konusunda Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?2020-11-28T04:42:46+03:00

Kadro olarak; alanlarında uzman ekibimiz ve geniş ekipman parkurumuz ile, fotoğraf ve video prodüksiyon ihtiyaçlarınızın tamamına yönelik çözümler üretiyoruz. Çağın en etkili iletişim aracı olan video ile ilgili yaratıcı hizmetler sunuyoruz.

  • Tanıtım Filmi
  • Reklam Filmi
  • Fotoğraf Çekimi
  • Senaryo & Metin Yazımı
  • Seslendirme
  • Kurgu, Montaj, Renklendirme
  • Stüdyo Hizmetleri
Reklam Vermek İçin Ne Yapmam Gerekiyor?2020-11-28T04:41:33+03:00

Google’da reklam vermek için hedefiniz doğrultusunda bazı konularda karar vermeniz gerekiyor. Bu başlıklar;

– Hangi ürün ya da hizmetlerimi ön plana çıkarmak istiyorum?
– Ürün ya da hizmetlerim nasıl bir kitleye hitap ediyor?
– Reklamlar için ne kadar bir bütçe ayırabilirim?

Bu konulardaki kararlarınızdan sonra, ajansımızla iletişime geçerek Google’da reklam verme sürecinizi başlatabilirsiniz. Kararsız kalmanız durumunda, yetkili çalışma arkadaşlarımız sizlere her konuda destek olabilirler.

Google Reklamları Etkili Mi?2020-11-28T04:46:07+03:00

%100 etkili. Günümüzde tüketicilerin büyük bir kısmı, ürün ya da hizmet ihtiyacı aramalarını Google üzerinden yapıyorlar. Markanızın bu arama sonuçlarında çıkması, hedef kitlenizle sizin aranızda bir köprü oluşturur. Reklama ayırdığınız bütçeye bağlı olarak, şaşırtıcı derecede büyük sonuçlar alabilmeniz mümkün. Yine de aklınızda soru işaretleri varsa, ajansımızla iletişime geçmeniz halinde sizlere yaptığımız reklam çalışmaları ve sonuçlarından bazı örnekler gösterebiliriz.

Go to Top