Grafik Tasarım


Marka veya ürününüz için en doğru, kreatif, stratejik tasarım ne ise onu uygularız. İşinizi ve markanızı şansa bırakmayız. Göze ve akla güzel gelen herkese göre güzeldir. Bu tartışılmaz. Bir reklam ajansı olarak “Logoyu biraz büyütelim, bu rengi değiştirelim, bu yazı sanki iyi durmamış, biraz daha yukarı alsak” demenizi saygıyla karşılıyoruz.

Evet renkler ve zevkler tartışılır. Fakat unutmamak gerekir ki; reklamın iyisi de, kötüsü de olur. Kötü olmasın diyorsanız, işi uzmanına bırakın. Reklam ve grafik tasarım bir sanattır.

Kurumsal Kimlik


Kurumsal kimlik bir markanın ruhudur. Kıyafetidir. Prestijidir. İlk akılda kalıcı görüntüsüdür. Bu yüzden de önemlidir. Hedef kitlenize ve sektörünüze göre, firmanıza en uygun ve yaratıcı tasarımı yaparak markanızı oluştururuz. Kurumsal kimlik logo çizmek değildir. Kurumsal kimlik bir markanın her şeyidir.

Fikirler değerlidir. Değerli fikirler, değerli insanlar tarafından yaratılır. Değerli insanları bulmak, yetiştirmek, onlara rahat edecekleri bir ortam sağlamak, bir reklam ajansı kurmak kolay değildir. Ucuz hiç değildir.

Prodüksiyon


Firmanızı sosyal medyada insanlara gösterebileceğiniz en iyi yol tanıtım filmleridir. Gelişen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanların algısını markanıza kaydırmak için en etkili yol; tanıtım filmi çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek ve paylaşmak olacaktır. Bir tanıtım filminin kaliteli ve özgün olması başarısına doğrudan etki eder.

Prodüksiyon sürecinin ne kadar kaliteli olduğu doğrudan markanın ya da firmanın imajına etki etmektedir. Bu yüzden firmalar kurumsal tanıtım filmi projelerini profesyonel şekilde yapmak zorundadırlar.

Sosyal Medya Yönetimi


Reklama çok para harcamak değil, doğru şekilde harcamak önemlidir. Gün geçtikçe teknoloji ilerlemekte. Alıştıklarımız değişmekte. Akıllı telefonların olmadığı zamanı hatırlayın. Veya internetin yaygın olmadığı dönemleri. Evet eski yöntemler sonuç verir ama yeni trendlerin yanında hiç şansları yok. Artık dijital dünya devrindeyiz.

Satışları arttırmak, markanızı patlatmak ve cirolarınızı uçurmanın en önemli yollarından biri dijital ortamlar ve sosyal mecralar.

Web Tasarım


Web tasarımı hizmetinin temelinde markayı tanımak yatar. Yaratıcı bir reklam ajansı olarak, müşterilerimize en sağlıklı biçimde ulaşmak için yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alıyoruz. Kurulduğumuz günden beri sadece mutlu müşteri, mutlu marka denkleminin sağlanması, memnuniyetin çift taraflı olması yönünde çalışmalar yapmaya odaklandık.

Reklam Hizmetleri


Sizin markanız konuşulsun… Her işletmenin ortak isteği. Kim istemez ki? Tabii ki yolu var. Ne kadar fazla görünürlük o kadar ses getirir. Sosyal medya, açıkhava reklamlar, dergi ilanları, etkinlikler, internet reklamları, radyo spotları, televizyon reklamları.

Alışılmışın dışında tasarımlar yaparak, rakiplerinizin bile sizi konuşmasını sağlarız. Sadece ne kadar konuşulmak istiyorsunuz onu söyleyin yeter.