Ajans Profili

Kadro Reklam Ajansı olarak, 2005 yılından bu yana çalıştığımız markalara değer katarak akılda kalıcı işler yapıyoruz.Sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için iletişim ve reklam stratejileri geliştiren tam hizmet reklam ajansıyız.

Sadece iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Amacımız akılda kalıcı, fark yaratan büyük fikirler. Yazıyoruz, çiziyoruz, tasarlıyoruz, beyin fırtınası yapıp markanıza en uygun stratejide uzlaşıyoruz. Parmaklarımız en iyiyi üretmek için çalışıyor. İşimize ticari bir obje olarak değil, bir yaşam tarzı olarak bakıyoruz. Tasarımcı olunmaz, tasarımcı doğulur diye boşuna dememişler.

Her marka bizim için önemli. Sermayemiz müşterilerimiz. Onlar büyüdükçe, biz de büyüyoruz. Öğrendiklerimizi, tecrübelerimizi, yeteneklerimizi her marka ve her proje için özenle uyguluyoruz. Çünkü bir fikir, her şeyi değiştirebilir!

Kadro nedir?

Biz bir reklam kadrosuyuz. Logomuzdaki “AD” Advertising kelimesinden geliyor. En çok mutlu olduğumuz şey, çalıştığımız markaların yükselişine tanık olmak. Albert Einstein’in dediği gibi, zekamızı yaratıcılıkla eğlendiriyoruz.