Gizlilik Politikası – KADRO

1. Elektronik posta adresiniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, sizlere duyurmak istediğimiz duyuruları iletmek amacıyla kullanılacaktır.

2. Bize mesaj atarken yolladığınız kişisel bilgiler, kesinlikle üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, KADRO’nun kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek  ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla  kullanılabilecektir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları değiştirmeyi siz önerebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Eğer üyelik gerektiren bir sayfamıza girdiyseniz, kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Gizlilik Politikamız sizin daha rahat ve güvenli internet hizmeti için tasarlanmıştır. KADRO sizin için yukardaki koşullarda bir gizlilik önlemiyle haklarınızı güvence altına almıştır.

[email protected]