Gizlilik Politikası

1. E-posta adresiniz hiçbir nedenle başka kuruluşlara dağıtılmayacak, size duyurmak istediğimiz duyuruları iletmek için kullanılacaktır.

2. Bize mesaj gönderirken gönderdiğiniz kişisel bilgiler asla üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ancak bu bilgiler KADRO bünyesinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak için kullanılabilir.

3. Bizim dışımızda sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları değiştirmenizi önerebilirsiniz. Başka bir üye veya kullanıcının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Üyelik gerektiren bir sayfaya girdiyseniz, kayıt sırasında sizden istenen kişisel bilgileri zorunlu olanlar dışında kendi inisiyatifinizle bize bildirebilirsiniz. Bize vermemeyi tercih ettiğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmanız veya işaretlemeniz gerekmez.

Gizlilik Politikamız, daha rahat ve güvenli internet hizmetiniz için tasarlanmıştır. KADRO, haklarınızı yukarıdaki koşullarda bir gizlilik önlemi ile güvence altına almıştır.

[email protected]